O nás 

Jsme chovatelská stanice z malé vesničky v Podkrkonoší zabývající se chovem čínských chocholatých psů. Chovatelská stanice vznikla oficiálě 30.12.2011, ale vše začalo již 23.8.2009, kdy jsme si přivezli našeho prvního pejska. Z neznalosti jsme si koupili číňánka bez PP. Bylo to roztomilé zlatíčko a jmenoval se "Lucky". Bohužel nás v lednu 2010 opustil pro vrozenou nemoc. Do dneška na něj vzpomínáme, bylo to opravdu zlatíčko.

V té době jsme se rozhodli pro pejska s  PP a jeli si pro něj do Znojma.

Našim vyvoleným se stal Faeton Black Mirabilis Gemma. Když jsme si pro něj přiijeli, byla to "láska na první pohled". Faeton byl aktivní pejsek, který byl "pro každou špatnost" - AGILITY, COURSING, VÝSTAVY. Prostě s ním bylo možné dělat cokoliv. Miloval aportky a dokázal je nosit třeba 2 hodiny a výstavy byly jeho největší láska.

Dalším přírustkem byla Bellinda z Půlnočního dvora, kterou jsme si přivezli v srpnu 2010. Miláček každým coulem. Byla to krásná, milá holčička, která dokázala dát kupu lásky. Milovala společnost a každému ukazovala, že opravdu umí milovat. Byla to prostě naše dlouhosrstá kráska. Výstavy jí tedy moc nebavily, ale procházky a výcvik poslušnosti ano.

Faeeton i Bellinda náš již bohužel opustili, ale v našich srdcích zůstávají stále.

A teď již současná sestava :-)

Nejstarším pejskem ve smečce je Edmon z Půlnočního dvora. Je to čistý naháč, který k nám přišel v březnu 2012. Když má náladu, dokáže se krásně nést v kruhu, i když výstavy nejsou to nej. Ze všeho nejvíc miluje procházky.

Druhým členem smečky v naší chovatelské stanici je holčička  Bellatrix z Jestřebího království, dcera Bellindy, narodila se 7.6.2013. Ani Trixinku výstavy nebaví, ale i tak neleží jen tak na gauči. Její zálibou jsou agility a dogdancing.

Další místo patří v naší rodině synovi našeho Faetona. Jmenuje se Caspian z Jestřebího království a narodil se 17.12.2013. Miluje výstavy a agility, prostě jakékoliv pohybové aktivity.

Dále do našeho týmu patří Dee Dee z Jestřebího království, syn naší Bellinky. Narodil se 19.7.2015 a miluje pohyb a výstavy. Je to takový malý čertíček, který miluje lidi a baví ho veškeré aktivity.

Naší nejmladší členkou je Grace z Jestřebího království, narozená 8.8.2017. Je to pěkná čertice, která je také "pro každou špatnost". Agility, výstavy, dogdancing a dokonce se připravuje na canisterapii.